Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Ireneusz Mazur: Stać nas na pokonanie Kuby

Ireneusz Mazur: Stać nas na pokonanie Kuby

W niedzielnym finale 4. Memoriału im. Huberta Wagnera zagrają zespoły Polski A i Kuby. - Gra naszej reprezentacji narodowej jest uzależniona od przygotowań i pracy jaką w ostatnim okresie ona wykonała - mówi Ireneusz Mazur.

Forma nie może być lepsza od tej jaką pokazuje zespół w Memoriale – powiedział były trener polskich siatkarzy, a obecnie szkoleniowiec PZU AZS Olsztyn Ireneusz Mazur.

Ireneusz Mazur podkreślił, że brak skuteczności może być efektem ciężkiej pracy. – Niektóre elementy są bardzo dobrze realizowane – podkreślił trener Mazur. – Na pewno na plus można zaliczyć grę Pawła Zagumnego i wykorzystywanie przez niego środkowych. Skrzydła na pewno nie funkcjonują tak jakbyśmy chcieli, ale powtórzę na tym etapie przygotowań trudno oczekiwać lepszej gry.Ireneusz Mazur dodał, że Polskę stać na pokonanie w niedzielnym finale Kuby. – Ich skoczność i dynamika może porażać. Mają ogromny zasięg w bloku i ataku. Jesteśmy jednak w stanie poradzić z tym trudnym rywalem – zakończył trener PZU AZS.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved