Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Staniec w Warce

Staniec w Warce

Przejście Krzysztofa Stańca do WTS Warka jest hitem transferowym. Staniec odchodzi z Jadaru Radom, aby w przyszłym sezonie pomóc w realizacji planów awansowych II-ligowego WTS-u. Oprócz niego mogą tam trafić Przemysław Surmacz i Cezary Żyłkowski.

W zakończonym sezonie wareccy siatkarze przegrali batalię o wejście na zaplecze Polskiej Ligi Siatkówki. Działacze II-ligowego WTS Warka nie ukrywają, że w dalszym ciągu interesuje ich awans.

Największym hitem transferowym okazało się pozyskanie z Jadaru Radom atakującego Krzysztofa Stańca. – Staniec jest już naszym zawodnikiem – potwierdza Krzysztof Wieczorek, prezes WTS Warka. – Interesujemy się także dwoma kolejnymi siatkarzami Jadaru, libero Przemysławem Surmaczem i rozgrywającym Cezarym Żyłkowskim.W kręgu zainteresowań wareckiego klubu znajdują się także były reprezentant kraju Tomasz Skalski oraz pochodzący z Przysuchy środkowy rezerw mistrza Polski Skry Bełchatów Krzysztof Adamczyk.

Umowy z kolejnymi zawodnikami będzie podpisywał nowy zarząd klubu. Prezesem WTS Warka ponownie został Krzysztof Wieczorek. Jego zastępcami są obecnie Jan Traczyk i Jacek Naduk. W zarządzie znaleźli się także Henryk Żurek, Leszek Żelechowski i trener Andrzej Warda. Kompletna kadra spotka się na pierwszym treningu 1 sierpnia.

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved