Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Memoriał H. Wagnera: Pęcherz na topie

Memoriał H. Wagnera: Pęcherz na topie

Przyjmujący Jadaru Radom, Sebastian Pęcherz, miał duży udział w spektakularnym zwycięstwie reprezentacji Polski B w meczu z Kubą. - Grało nam się bardzo dobrze. Ogromnie cieszymy się z wygranej - powiedział siatkarz beniaminka PLS.

Podobnie jak w spotkaniu kontrolnym z Egiptem w Radomiu Sebastian Pęcherz wyszedł w podstawowej szóstce w meczu przeciwko utytułowanej Kubie podczas rozgrywanego w Ostródzie Memoriału Huberta Wagnera.

Radomianin rozegrał kapitalne spotkanie, będąc wyróżniającym się zawodnikiem. Pęcherz bardzo dobrze przyjmował, ale skończył również wiele trudnych i ważnych piłek w ataku.Sukces Polski B w meczu z Kubą był ogromną niespodzianką turnieju. Chyba tylko najwięksi optymiści liczyli na wygraną, a zaskoczeni Kubańczycy do końca nie wierzyli w końcowy wynik. Trener Roberto Garcia rozpoczął mecz bez kluczowych zawodników, ale już w drugiej partii na parkiecie pojawił się najsilniejszy skład z gwiazdą światowej siatkówki Pavlem Noeelem Pimientą.

Może to nieco buńczuczne, ale przyjechaliśmy na ten turniej, aby go wygrać – zarzekał się z uśmiechem na ustach siatkarz Jadaru.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved