Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Czekając na Ewę

Czekając na Ewę

Dziś kończy się kontrakt Ewy Kowalkowskiej w Centrostalu Bydgoszcz. Czy liderka zespołu zostanie na kolejny sezon, czy też zdecyduje się na urlop macierzyński? Jedno jest pewne - zawodniczka nie chce zmieniać barw klubowych.

Zdania nie zmieniłam – mówiła wczoraj Ewa Kowalkowska. – Na razie nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji. Mogę jednak zapewnić kibiców, że jeśli będę grała, to tylko w Bydgoszczy.

W klubie rozmawialiśmy na mój temat, jednak nie chciałabym „wychodzić” przed szereg i ogłoszenie decyzji zostawiam prezesowi Saganowi.Od 1 lipca do 7 sierpnia zawodniczki mają urlopy – mówi wiceprezes Waldemar Sagan. – Nie chcemy naciskać na Ewę, dlatego mogę powiedzieć tyle, że sprawa wyjaśni się 7 sierpnia, gdy spotkamy się na pierwszych zajęciach. Jeśli podejmie decyzję o przerwie w grze, wówczas nie będziemy raczej szukać nowej siatkarki. Mamy zespół właściwie skompletowany i z Ewą lub bez niej od 21 do 30 sierpnia będziemy na pierwszym obozie w Zakopanem.

Jeśli chodzi o Michalinę Liss, mistrzynię Polski juniorek, środkową, która podpisała kontrakt z Centrostalem, to zawodniczka ta przyniosła do klubu pismo, że chce jednaka grać w Kaliszu – wyjaśnia Sagan. – Podjęliśmy więc rozmowy z Grześkami i jeśli sprawę potraktują poważnie, to w grę wchodzi wypożyczenie albo transfer definitywny.

Autor tekstu: Jacek Drozdowski/Gazeta Pomorska

źródło: gazetapomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved