Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > 300 tys. zł na Ligę Mistrzyń

300 tys. zł na Ligę Mistrzyń

Po odejściu Joanny Mirek, Mileny Rosner i Moniki Smak mistrzynie Polski z Muszynianki/Fakro Muszyna szukają zastępczyń. Do Muszyny trafiły już Anna Rybaczewska i Izabela Bełcik, ale wciąż są dwa wakujące miejsca do uzupełnienia składu.

W orbicie zainteresowań szefów klubu pojawiła się nominalna skrzydłowa atakująca Marta Solipiwko, która grała w Skrze Warszawa, Austrii, Słowacji, a ostatnio w tureckim Vakifbanku Ankara.

Marta była tam testowana jako przyjmująca. Jak na polskie warunki jest siatkarką bardzo dobrą, powoływaną swego czasu do reprezentacji Polski – nie ma wątpliwości trener Bogdan Serwiński. Solipiwko to jedna z kandydatek na liście menedżera Andrzeja Grzyba. Ale są na niej także zawodniczki z Brazylii, USA i Chorwacji.Podstawą do analizy i decyzji będą statystyki, kasety wideo i klub, w którym grały – tłumaczy Serwiński.

W Muszynie nie zagra Ukrainka Lubow Jagodina, która postawiła zbyt wygórowane warunki finansowe. Siatkarki do pierwszego sierpnia przebywają na urlopach, ale w klubie pracują nad szczegółami występów w LM. Muszynianka/Fakro zaproponowała rywalkom pobyt (w czterogwiazdkowym hotelu) na swój koszt, licząc na podobny ukłon ze strony przeciwniczek. – Etap grupowy będzie nas kosztował w granicach 300 tys. zł – wyliczył trener Serwiński.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved