Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > W Tarnobrzegu szukają wzmocnień

W Tarnobrzegu szukają wzmocnień

Działacze II-ligowej drużyny siatkarek Siarki Tarnobrzeg, prowadzą rozmowy aż z pięcioma zawodniczkami, które być może zasilą w nowym sezonie tarnobrzeską drużynę. W pierwszej kolejności szukają dobrej rozgrywającej.

Nazwiska kandydatek do gry w Siarce zostały owiane mgiełką tajemnicy, ale nic dziwnego, bowiem konkurencja nie śpi. A zmiany w tarnobrzeskim zespole muszą być spore, bowiem nikt by chyba nie chciał powtórzenia historii w minionego sezonu, kiedy to nasz zespół pozostał w drugiej lidze po niezwykle szczęśliwych okolicznościach (wygrane baraże ze Skarpą Toruń o miejsce w powiększonej lidze).

Wiadomo już, że z zespołu odejdzie Mariola Matusiak, która z roli rozgrywającej zupełnie się nie wywiązała. Z kolei druga siatkarka Siarki, grająca na tej pozycji Katarzyna Skotnicka, wybiera się na studia. Trzeba więc w pierwszej kolejności szukać siatkarki na pozycję rozgrywającej.Rozmawiamy z siatkarkami, które grały w pierwszej, drugiej, a nawet trzeciej lidze. Co z tych rozmów wyniknie, trudno przewidzieć, ale łatwo nie jest – mówi szkoleniowiec tarnobrzeskiego zespołu Andrzej Dróbkowski.

Tarnobrzeżanki przebywają aktualnie na urlopach, termin rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu nie jest jeszcze znany. Uzależnione to jest od terminu rozpoczęcia sezonu, a tego Polski Związek Piłki Siatkowej jeszcze nie podał.

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved