Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > USA pokonuje Argentynę po raz drugi

USA pokonuje Argentynę po raz drugi

Kolejną wygraną nad reprezentacją Argentyny odnieśli siatkarze USA. W trzecim sparingu, rozgrywanym w sobotę w argentyńskim mieście La Rioja, ekipa Stanów Zjednoczonych pokonała podopiecznych Jona Uriarte 3:1.

To była wygrana w bardzo dobrym stylu – mówi trener USA Hugh McCutcheonTo był nasz trzeci mecz w ciągu trzech dni i chłopcy mogli czuć się trochę zmęczeni. Mimo to zagrali „twardo” szczególnie w końcówkach trzeciego i czwartego seta. Jesteśmy szczęśliwi też z powrotu na parkiet Donalda Suxho po jego kontuzji podczas Panamericana Cup .

W tym spotkaniu najlepiej w ekipie USA spisywali się Reid Priddy i Brook Billings (odpowiednio: 23 i 20 punktów.)Jutro obie drużyny czeka dzień przerwy. Potem przenoszą się do Buenos Aires gdzie w dniach 26 i 28 czerwca zagrają ostanie dwa spotkani kontrolne.

Argentyna – USA 1:3 (17:25, 25:18, 23:25, 27:29)

Argentyna: Luciano De Cecco, Martín Hernandez, Matías Zublena, Gustavo Porporato, Gastón Giani i Gustavo Scholtis ©. Libero: Meana M. Wchodzili: Ignacio Bernasconi i Juan Pablo Alanis

USA: Donald Suxho, Reid Priddy, David Lee, Brook Billings, James Polster, Phil Eatherton. Líbero: Rich Lambourne. Wchodził: Riley Salmon

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved