Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Różnice finansowe chyba nie do przeskoczenia…

Różnice finansowe chyba nie do przeskoczenia…

Dorota Świeniewicz i prezes Bogdan Serwiński w piątek uczestniczyli w Wiedniu, w Siatkarskiej Gali oraz w losowaniu grup Ligi Mistrzyń. W sobotę, w "stolicy walca", rozmawiali o grze Pani Doroty w Muszyniance.

Dorota Świeniewicz odebrała w stolicy Austrii nagrodę dla najlepszej siatkarki Europy w 2005 roku. Wiadomo, że nie będzie już grała dalej we włoskim Desparze. Stąd zabiegi prezesa i trenera Muszynianki, Bogdana Serwińskiego, o pozyskanie zawodniczki do gry w „Mineralnych”. W obliczu czekających Muszyniankę spotkań w Lidze Mistrzyń, i osłabienia zespołu, szczególnie po odejściu Joanny Mirek i Mileny Rosner, doświadczenie i umiejętności najlepszej siatkarki Europy w 2005 roku, byłyby dla Muszyny bezcenne.

Rozmowy nie przebiegały jednak po myśli prezesa Serwińskiego. – Są zbyt duże różnice finansowe, tyle mogę powiedzieć po spotkaniu z Dorotą Świeniewicz – mówił w sobotnie popołudnie prezes i trener zespołu mistrza Polski, Muszynianki-Fakro Muszyna, Bogdan Serwiński.Trudno też prorokować, aby w najbliższym czasie punkty widzenia zawodniczki i prezesa zbliżyły się. Zapytany: – czy strony spotkają się raz jeszcze, Bogdan Serwiński odpowiedział: – Umówiłem się z Dorotą Świeniewicz na rozmowę telefoniczną w poniedziałek. Ale będzie ona raczej kurtuazyjna.

źródło: inf. własna, lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved