Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Dwóch gwardzistów w Enerdze Treflu Gdańsk

Dwóch gwardzistów w Enerdze Treflu Gdańsk

Piotr Poskrobko będzie nowym libero Energi Trefl Gdańsk, w sezonie 2006/07. Od 1. lipca graczem gdańskiego drugoligowca będzie także Wojciech Szczurowski. Obaj zawodnicy w ostatnim sezonie reprezentowali wrocławską Gwardię.

Libero Piotr Poskrobko (1973, 194cm/88kg) będzie zawodnikiem Energi Trefl Gdańsk w sezonie 2006/07. Poskrobko, który jest trzecim zawodnikiem zatrudnionym przez gdański klub na kolejny sezon, występował dotąd w PLS broniąc barw KS Gwardii Wrocław.

Piotr jest bardzo doświadczonym zawodnikiem idealnym dla naszych obecnych potrzeb, jeżeli chodzi o pozycję libero. W minionym sezonie udanie występował jednak na pozycji pryjęcia z atakiem w szóstym zespole PLS. Bardzo cieszę się, że udało nam się namówić Piotra do gry w Gdańsku – powiedział trener Rafał Prus o zatrudnieniu Poskrobko w Enerdze Treflu Gdańsk.Od dnia 1 lipca 2006 roku zawodnikiem Energi Trefla Gdańsk będzie również Wojciech Szczurowski (1976, 194cm/90kg). Trener Rafał Prus o dotychczasowej karierze siatkarza: – Bardzo doświadczony zawodnik, który kilkakrotnie awansował z różnymi zespołami z I ligi do PLS (z Olsztynem Politechniką i Gwardią Wrocław). W drugiej części ubiegłego sezonu, po jego przyjściu do Gwardii Wrocław zespół całkowicie zmienił oblicze. Ekipa z Dolnego Śląska z ostatniego miejsca po pierwszej części rozgrywek finiszowała jako szósty zespół PLS.

Do końca tygodnia powinniśmy poznać trzon zespołu na sezon 2006/07 – powiedział trener gdańskiego zespołu.

źródło: energa.trefl.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved