Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Robią wszystko, aby zatrzymać siatkarzy

Robią wszystko, aby zatrzymać siatkarzy

Michał Kubiak podpisał umowę z AZS-em PZU Olsztyn, Marcin Owczarski od przyszłego sezonu reprezentował będzie barwy beniaminka z Radomia. To tylko część graczy Jokera, którzy w ostatnich tygodniach odchodzą z Piły.

Działacze robią jednak wiele, by zatrzymać innych. Jak choćby Wojciecha Winnika , bo np. o braci Michała i Przemysława Lachów są spokojni. Tym bardziej spokojni, że Gerym bierze sprawy w swoje ręce.

 

Michał Kubiak w ostatnich dniach podpisał kontrakt z klubem z Olsztyna. I nie ma się co mu dziwić, wszak jest młodym, perspektywicznym graczem, który może jeszcze zaistnieć na krajowej mapie siatkówki. Zresztą gra w tak renomowanym klubie jak AZS PZU to dla niego kolejne nowe wyzwanie. 

Wcześniej wiadomo było, że Jokera opuszcza Marcin Owczarski , który jak się okazało poszedł śladem trenera Dariusza Luksa i grać będzie w radomskim Jadarze. Najwcześniej jednak w pilskim klubie pogodzono się ze stratą Jakuba Kaźmierskiego , który trafił do Avii Świdnik. Wszystko wskazuje na to, że nowym trenerem w Polskiej Energii Sosnowiec będzie Mirosław Zawieracz , a wraz z nim na Śląsk wybiera się również Łukasz Jurkojć oraz Witold Chwastyniak . Klubu szuka Mariusz Kowalski i Adam Nowik , a Radosław Maciejewicz porozumiał się już z Politechniką Warszawa.

 

Gdyby do tego doszło, będą to kolejne, wielkie straty pilskiego zespołu. Szkoda w tym przypadku Łukasza Jurkojcia, który w Jokerze mógłby być teraz postacią numer jeden, bowiem Sławomir Gerymski nie ma najmniejszego zamiaru bawić się w rolę grającego trenera.

 

Wobec powyższego pilscy kibice wcale nie mogą być zadowoleni. Po całkowitym zwrocie, jaki nastąpił kilkanaście dni temu – działacze oświadczyli, że odstępują od sprzedaży miejsca i zespół Jokera wystartuje w I lidze – kadra zespołu powoli ale systematycznie topnieje w oczach.

źródło: Tygodnik Nowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved