Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Rezerwy Mistrzów kompletują skład

Rezerwy Mistrzów kompletują skład

Dominik Witczak jako pierwszy przedłużył umowę na kolejny sezon gry w drugiej drużynie Skry Bełchatów. Trwają rozmowy z następnymi zawodnikami. Nowe kontrakty podpisano w żeńskiej drużynie z Bełchatowa.

Na celowniku bełchatowskiego klubu są obecnie dwaj zawodnicy SMS Spała. Skra zainteresowana jest rozgrywającym Waldemarem Kaczmarkiem i przyjmującym Mikołajem Sarneckim. Obaj kończą Szkołę Mistrzostwa Sportowego i chcą grać w Bełchatowie.

Na testach w Skrze przebywa Dawid Gunio, zawodnik Rafko Racibórz. – Jesteśmy zainteresowani pozyskaniem tego gracza – mówi Sławomir Augustyniak, trener Skry II. – Wiem, że ma jeszcze propozycje z innych klubów, ale wszystko jest na dobrej drodze i mam nadzieję, że zasili nasz zespół.Gunio jest wysokim zawodnikiem, ma 204 cm wzrostu. W Skrze trener Augustyniak widziałby go na pozycji środkowego bloku.

Założeniem klubu jest, aby na zapleczu pierwszej drużyny Skry mogli ogrywać się młodzi zawodnicy. Na pewno więc w dalszym ciągu grać będą juniorzy Bartłomiej Woźniak i Michał Błoński – po 19 lat oraz Radosław Kolanek – 20 lat.

Na razie nie wiadomo, kto pożegna się z klubem.- W najbliższych dniach zapadną decyzje– mówi Augustyniak.- Na razie trudno cokolwiek powiedzieć.

Bardzo prawdopodobne jest przejście do pierwszej drużyny Mistrzów Polski rozgrywającego Bartłomieja Neroja, który przez ostatni sezon ogrywał się w rezerwach bełchatowskiego zespołu. Po rocznej przerwie Neroj ma szanse ponownie wyjść na parkiety PLS, gdzie byłby zmiennikiem Macieja Dobrowolskiego.

Natomiast w żeńskiej drużynie Skry Bełchatów umowy na kolejny sezon podpisały Agnieszka Rajkowska, Magdalena Blomberg i Barbara Sikora.

źródło: Dziennik Łódzki, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved