Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Miejsce w I lidze kupię…

Miejsce w I lidze kupię…

Działacze II-ligowego klubu Energa Trefl Gdańsk nie ustają w próbach kupienia miejsca w I lidze mężczyzn. Po zakończonych fiaskiem rozmowach z Jokerem Piła, teraz, również bezskutecznie, próbowali szczęścia w Hajnówce.

Rozmowy z Jokerem Piła były już prawie zakończone, gdy prezes spadkowicza z PLS, Jerzy Jasiński, w ostatniej chwili rozmyślił się i je zerwał. Joker więc zagra w I lidze, a gdańszczanie… nie rezygnują z gry w tej klasie rozgrywkowej. Zerwanie rozmów z Jokerem spowodowało, że Krzysztof Niedziela, który już ogłosił przejście do Gdańska, zdecydował się jednak pozostać w radomskim Jadarze.

W ostatnich dniach jeden z zawodników PLS, blisko związany z klubem z Gdańska, pojawił się w Hajnówce próbując podjąć rozmowy o odkupieniu miejsca w I lidze od Pronaru. Spotkał się jednak ze zdecydowaną odmową zarówno oburzonych klubowych działaczy jak i władz miejskich. U burmistrza Hajnówki spotkały się wszystkie osoby zarządzające hajnowskim klubem i spisano nawet protokół mówiący m.in. o tym, że zespół wystartuje w rozgrywkach I ligi.Propozycję występów w Gdańsku otrzymał Krzysztof Hajbowicz, który jest jednak związany z klubem z Hajnówki rocznym kontraktem. Aby go wykupić Energa Trefl musiałaby wyłożyć 30 tys. zł.

Działaczom z Gdańska nie udało się więc namówić włodarzy Pronaru Hajnówka na odsprzedanie miejsca w lidze. Teraz obrali kierunek na kolejne miasta – będą próbowali w Ozorkowie, Zduńskiej Woli i Bielsku-Białej.

źródło: inf. własna, moderatorvolley.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved