Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W Nysie poszukują środkowego

W Nysie poszukują środkowego

Kibice w Nysie zadają sobie zapewne pytanie – Kim będzie drugi środkowy w ekipie AZS-u. My na to pytanie póki co nie odpowiemy, ale wszystkie spekulacje powinny zakończyć się w nadchodzącym tygodniu.

O tym, że nysanie poszukują środkowego mówi się od kilku tygodni, dzisiaj wiemy, że w ekipie z Nysy pojawi się także jeszcze jeden przyjmujący – warto dodać doświadczony przyjmujący. Ze względu na to, iż rozmowy z młodymi zawodnikami Pawłem Kaczorowskim (red. klub nie mógł zagwarantować gry w pierwszym składzie) i Januszem Włodarczykiem utknęły w martwym punkcie. Władze AZS-u postanowiły poszukać jeszcze jednego gracza, który będzie alternatywą dla wyżej wymienionej dwójki. Tutaj pertraktacje także są daleko posunięte a ich finalizacja powinna nastąpić w najbliższym tygodniu.

Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kilkoma kandydatami, nazwisko kibice powinni poznać już w przyszłym tygodniu, po podpisaniu kontraktu – powiedział Ryszard Knosala. – Na pewno zawodnik ten, będzie wzmocnieniem naszego zespołu i realnie włączy się w rywalizację o miejsce w składzie z Vlk’iem i Olejniczakiem. Środkowy też jest zawodnikiem ogranym i powinien spełnić nasze oczekiwania. W przyszłym tygodniu mamy zamiar zamknąć definitywnie kadrę na przyszły sezon.Pewnym zaskoczeniem, warto dodać pozytywnym, jest poszukiwanie jeszcze jednego dobrej klasy przyjmującego. W tym wypadku najprawdopodobniej Marcin Kozioł stałby się nominalnym atakującym.

źródło: azsnysa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved