Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kadra B: Zgrupowanie rozpoczęte

Kadra B: Zgrupowanie rozpoczęte

Od dokładnuch badań w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, Kadra B seniorów, prowadzona przez trenerów Krzysztofa Felczaka i Dariusza Luksa, rozpoczyna dzisiaj zgrupowanie szkoleniowe.

Tuż po badaniach, Kadra B udaje się na obóz do Milicza, który potrwa do 17 czerwca. Dwa dni później, 19 czerwca, odbędzie 3-dniowy obóz w Radomiu, zakończony dwumeczem z Egiptem.

Kolejnym sprawdzianem kadry B seniorów będzie spotkanie z Kanadą w Mławie, a następnie w dniach 28 czerwca – 2 lipca wezmą udział, razem z kadrą A trenera Raula Lozano, w Memoriale im. Huberta Wagnera w Olsztynie. Po memoriale Kadra B 10 lipca spotyka się na kolejnym zgrupowaniu, tym razem w Spale.Tym zgrupowaniem rozpoczynamy przygotowania do Memoriału im. Huberta Wagnera. Nasz obóz szkoleniowy zawiera cztery mikrocykle, dwa będą podczas pobytu w Miliczu, trzeci mikrocykl, zakończony spotkaniami z Egiptem, przeprowadzimy w Radomiu, zaś czwarty to mikrocykl startowy na memoriale w Olsztynie – powiedział Krzysztof Felczak, trener kadry B seniorów. – Poza ćwiczeniami fizycznymi na siłowni, nasze zgrupowanie ma na celu doskonalenie tych elementów, które po analizie gry reprezentacji Polski w 2005 roku, wymagają poprawy. Są to przede wszystkim elementy techniczno-taktyczne, z naciskiem na system blok-obrona, poprawę zagrywki oraz przyjęcia. Ponieważ w mojej kadrze są młodzi zawodnicy, duży nacisk będziemy kładli również na indywidualne wyszkolenie poszczególnych zawodników – dodał Felczak.

Skład kadry B:

rozgrywający:

Paweł Woicki,

Michał Kozłowski

atakujący:

Marcel Gromadowski,

Tomasz Tomczyk

przyjmujący:

Arkadiusz Olejniczak,

Adrian Patucha,

Michał Lach,

Sebastian Pęcherz

środkowi:

Patryk Czarnowski,

Grzegorz Kosok,

Damian Domonik,

Michał Kaczmarek

libero:

Paweł Rusek

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved