Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czym jeszcze zaskoczą Wózki BT?

Czym jeszcze zaskoczą Wózki BT?

W sezonie 2006/07, w warszawskich "Wózkach" zagrają tej klasy zawodnicy co Radosław Rybak, Pavel Chudik i Mark Siebeck. Dwaj ostatni podpisali kontrakty niedawno. Pierwszy gra w stołecznej drużynie od roku. Czym jeszcze zaskoczy Politechnika?

Niewykluczone, że czymś zaskoczymy – powiedział trener Wózków BT Krzysztof Felczak. – Prowadzimy parę rozmów. Mamy propozycje. Menadżerowie oferują nam nazwiska graczy, którzy przewinęli się we włoskiej lidze.

Jak podkreślił trener Felczak w klubie są już bliscy zamknięcia składu. –Postawiliśmy w tym roku ambitny cel, żeby sprawy kadrowe zamknąć z końcem maja, żeby potem skupić się na kwestiach organizacyjnych, przygotować plan szkolenia, który w tym roku ze względu na późnym termin rozpoczęcia ligi będzie trochę inny – dodaje stołeczny szkoleniowiec. – Mamy już około osiemdziesięciu procent składu. Przypomnę, że w tamtym roku mieliśmy o tej porze roku niewielu zawodników. Miejmy nadzieję, że sytuacja sprzed roku już się więcej nie powtórzy.Z dotychczasowych transferów wyjściowa szóstka zapowiada się rzeczywiście imponująco z Chudikiem, Rybakiem, Kowalczykiem, Siebeckiem i Szulcem. Nie ma jeszcze drugiego środkowego, ale jak podkreślił trener odejście Bartosza Szcześniewskiego nie jest jeszcze wcale przesądzone.

Na pewno odejdą Peter Turiansky, Maciej Oczko i Krzysztof Grzesiowski. Prowadzone są rozmowy z Konradem Małeckim i Adrianem Dyżakowskim. Klubowi zależy na tych zawodnikach, szczególnie na tym pierwszym. Bliski podpisania kontraktu jest Tomasz Drzyzga. Drugim rozgrywającym będzie Grzegorz Łomacz. Ofertę na drugiego trenera otrzymał Marcin Drabkowski.

Układ sił w czołowej czwórce raczej nie zmieni się w przyszłym roku – uważa trener Krzysztof Felczak. – Wskazują na to ostatnie transfery. Nie wiem który zespół jeszcze czym zaskoczy. Skra być może sprowadzi Brazylijczyka Bravo.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved