Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski po turnieju na Ukrainie

AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski po turnieju na Ukrainie

Siatkarki AZS-u KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przebywały w dniach 1-4 czerwca w Łucku na Ukrainie, gdzie wzięły udział w silnie obsadzonym turnieju, podczas III Ukraińsko–Polskiego Festiwalu Siatkówki Studenckiej.

Zawodniczki pierwszoligowego KSZO AZS zaprezentowały się bardzo dobrze, dochodząc do finału imprezy. W najwazniesjzym spotkaniu uległy drużynie gospodyń z Uniwersytetu Technicznego, zajmując ostatecznie drugie miejsce w stawce ośmiu drużyn.

W fazie grupowej ostrowczanki wygrały wszystkie spotkania, wychodząc do decydujących gier z pierwszego miejsca. Kolejno AZS KSZO pokonał:Uniwersytet Techniczny II Łuck 2:1

Galicjankę Tarnopol 2:1

AZS Opole 2:0

W półfinale podopieczne Jarosława Bodysa zwyciężyły 2:0 AZS AWF Warszawa. W decydującym o końcowym zwycięstwie meczu uległy pierwszemu zespołowi Uniwersytety Technicznego z Łucka 1:3. Ostrowczanki stoczyły jednak z gospodyniami zawodów wyrównany bój, wygrywając drugi set.

W finale AZS KSZO wystąpił w składzie: Gil, Kosiorowska, Buzała, Walewander, Maj, Brożek, Kosiarska (libero) oraz Świerszcz. Ponadto w turnieju na Ukrainie ostrowiecki zespół reprezentowały: Wiatrowska, Nadziałek i Jagiełło.

źródło: kszo.info

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, siatkówka akademicka

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved