Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Silnie obsadzony turniej kadetek w Krakowie

Silnie obsadzony turniej kadetek w Krakowie

W dniach 8-11 czerwca, w Krakowie, odbędzie się memoriał W. Tumidajewicz i J. Moszczaka w piłce siatkowej kadetek. W ciągu trzech dni, na czterech boiskach, zobaczymy mecze siatkówki młodzieżowej, na bardzo dobrym poziomie.

Już po raz 25. Wisła Kraków organizuje memoriał W. Tumidajewicz i J. Moszczaka w piłce siatkowej. W tym roku jest on wyjątkowy, ponieważ włączony został do kalendarza obchodów 100-lecia „Białej Gwiazdy”. Turniej będzie mieć miejsce w nowej hali Wisły. Na czterech boiskach rywalizować będzie dwanaście drużyn. Tradycyjnie kadry zespołów będą stanowiły zawodniczki, które w następnym sezonie rywalizować będą w MP jako kadetki.

Memoriał w tym roku obsadzony jest zespołami o bardzo dużym potencjale, dlatego nie powinniśmy martwić się o poziom rozgrywek. Wśród zespołów uczestniczących są: KS Piast Szczecin, KS Armatura Kraków, MCKiS Jaworzno, MUKS Bieruń, MMKS Kędzierzyn, KKS Energa Gedania Gdańsk, KS Dziewiątka Łódź, BKS Stal Bielsko, LKS Pogoń Opatkowice, UKS Piątka Sandomierz oraz dwie drużyny gospodarzy – Wisła Kraków I i Wisła Kraków II.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved