Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Polki pokonały Kanadę 3:0

Polki pokonały Kanadę 3:0

W towarzyskim meczu rozegranym w kanadyjskim Hamilton, reprezentacja Polski kobiet, pod wodzą Andrzeja Niemczyka, gładko wygrała z Kanadą 3:0. Drugie spotkanie w niedzielę.

To drugi mecz „złotek” podczas zgrupowania, którego głównym celem jest rehabilitacja i odpoczynek po długim sezonie. Wcześniej w Chicago polskie siatkarki pokonały USA 3:0.

Podobnie jak w Chicago, również w kanadyjskim Hamilton Polki czuły się jak w domu. Na trybunach przeważali polscy fani, którzy głośnym dopingiem wspierali nasze zawodniczki.Tym zwycięstwem kapitan reprezentacji Polski Aleksandra Przybysz sprawiła sobie miły prezent urodzinowy. W piątek dwukrotna mistrzyni Europy obchodziła 26. urodziny.

Biało-czerwone rozegrają z Kanadą jeszcze jeden mecz – 4 czerwca (14.00 miejscowego czasu) w Hershey Centre Missisauga. Dzień później polskie siatkarki wrócą do kraju skąd udadzą się do Szwajcarii na prestiżowy turniej w Montreux.

Polska – Kanada 3:0 (25:20; 25:21; 25:12)

Polki zagrały w składzie: Mirek, Pycia, Bamber Rosner, Liktoras, Skorupa oraz Zenik – libero, zaś na zmiany wchodziły: Barańska, Pluta, Przybysz, Podolec i Żebrowska.

Zobacz również:

Zdjęcia z meczu towarzyskiego siatkarek: Kanada – Polska

źródło: interia.pl, PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved