Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Grzegorz Ryś ogłosił skład Egiptu na Ligę Światową

fot. archiwum

Grzygorz Ryś, trener reprezentacji Egiptu, która już za niespełna miesiąc zagra w Olsztynie na dorocznym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, wraz z asystentem, Ahmedem Zakaria, ogłosili osiemnastoosobowy skład kadry na zbliżające się rozgrywki Ligi Światowej.

Egipt zmierzy się w nich z Bułgarią, Kubą oraz Koreą.

 

Wcześniej jednak Grzegorz Ryś raz jeszcze wystąpi w olsztyńskiej hali Urania w roli szkoleniowca. Tym razem jednak prowadząc nie klub z Olsztyna a reprezentację Egiptu, której trenerem stał się oficjalnie pierwszego czerwca. 

Obserwowałem turniej, na którym grały cztery czołowe zespoły i była to w zasadzie cała reprezentacja, można było zobaczyć wszystkich zawodników. Opierałem się w dużej mierze na obserwacjach i spostrzeżeniach drugiego trenera kadry, który ich po prostu lepiej zna. Ja miałem swoje sugestie, on swoje i taką pierwszą kadrę wyłoniliśmy wspólnie – mówi Grzegorz Ryś , argumentując wybór zawodników.

 

Kadra Egiptu na Ligę Światową 2006:

 

Hamdy Awad, Abdallah Ahmed, Ahmed Abd Elnaeim, Ossama Bekheit, Wael El Aydy, Ashraf Hassan, Saleh Youssef, Mohamed El Mahdy, Mohamud Elkomey, Mohamed Elnafrawy, Mohamed Elnafrawy, Hamdy Rashad, Mohamed Badawy, Mohamed El Daabousi, Elian ala Hassan, Mohamed Elnasr, Mohamed Abdelkader, Ahmed Rayan.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved