Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Montreux Volley Masters: Włoski etap przygotowań

Montreux Volley Masters: Włoski etap przygotowań

Marco Bonita szkoleniowiec włoskich siatkarek powołał kadrę na najbliższe turnieje: Montreux Volley Masters i Trofeo Valle d’Aosta w Courmayeur. Wśród powołanych zawodniczek znalazły się Mistrzynie Europy Juniorek z 2004 r.

Po rozegraniu pięciu, wszystkich zwycięskich, meczy towarzyskich turnieje w Montreux i Courmayeur będą kolejnym etapem przygotowań do Mistrzostw Świata w Japonii.

Na te turnieje Marco Bonita powołał: Rinieri, Fiorin, Marulli, Ginanneschi, Dall’Igna, De Gennaro, Crisanti, Musti De Gennaro, Angeloni, Guiggi, Arcangelli, Cella (oraz Ortolani i Luraschi).Wśród włoskich kadrowiczek znajdują się cztery Mistrzynie Europy Juniorek z 2004. Są to : Veronica Angeloni (1986/188), Lucia Crisanti (1986/186), Katia Luraschi (1986/187), Serena Ortolani (1987/187). Jak więc widać „to idzie młodość”.

W sobotę 3 czerwca o godzinie 18 w Monza Włoszki rozegrają jeszcze mecz towarzyski z Brazylią. Następnie 5 czerwca udają się na turniej w Montreux, po tym turnieju bezpośrednio przejeżdżają do Courmayeur, pod Mont Blanc.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved