Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Elżbieta Nykiel i Agata Sawicka rozstają się z Poznaniem

Elżbieta Nykiel i Agata Sawicka rozstają się z Poznaniem

Jak podawaliśmy wcześniej, wczoraj zawodniczki poznańskiego AZS-u AWF miały rozmawiać ze szkoleniowcami i władzami klubu, o przyszłości grającej w LSK drużyny, oraz o kontraktach na przyszły sezon. Już wiadomo, że z drużyny może odejść kilka zawodniczek...

W trakcie rozgrywek fazy zasadniczej, w sezonie 2005/06, z drużyny odeszła do kaliskich Grześków, Izabela Żebrowska. W ostatnich tygodniach dużo mówi się o usilnych staraniach białostockiego Pronaru-ZETO, o pozyskanie dwóch zawodniczek z Poznania – Dominiki Koczorowskiej (środkowa) i Elżbiety Nykiel (przyjmująca).

Jak podaje strona internetowa poznańskiego klubu, Elżbieta Nykiel nie wystąpi w przyszłym sezonie w barwach AZS-u AWF. Wprawdzie zawodniczka nie podpisała jeszcze kontraktu z żadnym nowym klubem, ale jak oświadczyła – postanawia nie przedłużać współpracy z AZS-em Poznań. Ciekawe, czy to oznacza ostateczne zdecydowanie się na „białostocki kierunek”?Znacznie bardziej klarowna jest sytuacja innej akademiczki – libero AZS-u, Agaty Sawickiej. Podpisała ona dwuletni kontrakt z Grześkami Kalisz. Jest więc po Izie Żebrowskiej drugą poznanianką, która w krótkim czasie wybrała „kaliski kierunek”.

źródło: azsawfpoznan.glt.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-05-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved