Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Złota Drużyna Strefy w Warszawie

W turnieju zorganizowanym przez Wydział Sportu, Turystyki i Wypoczynku Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy Dzielnicy Żoliborz kobieca drużyna Strefy Siatkówki stanęła na najwyższym stopniu podium.

Ze względu na duże zainteresowanie turniejem, przegranie któregokolwiek z dwóch pierwszych spotkań powodowało odpadnięcie z turnieju. Drużyn kobiecych zgłosiło się 12.

Organizatorzy rozstawili dwa pierwsze miejsca z poprzedniego turnieju: KS WRANA i DZIABONGI a także drużynę AZS POLITECHNIKA. Niespodziewanie dla wszystkich – rozstawione drużyny przegrały pierwsze mecze i odpadły z turnieju.Strefa Siatkówki również wyeliminowała jedną z rozstawionych drużyn AZS POLITECHNIKĘ, wygrywając 3:0. W kolejnym meczy zmierzyłyśmy się z drużyną JOY DIVISION i pokonując ją 3:0 zapewniłyśmy sobie awans do finału.

W finale znalazły się również drużyny: SYRENKI i BEZ ZAMULANIA. Finał rozegrany został systemem: każdy z każdym. Drużyna Strefy wygrała obydwa mecze 3:0, zapewniając sobie tym samym miejsce na tak długo oczekiwanym szczycie podium. Drugie miejsce zajęła drużyna BEZ ZAMULANIA.

W turnieju męskim zwyciężyła drużyna MEDYCY, pokonując w finale zespół NAŁĘCZOWIANKA SZPONY ORŁA i drużynę AON REMBERTÓW. W turnieju męskim wzięło udział 20 drużyn.

Drużyna Strefy Siatkówki wystąpiła w składzie:
Agnieszka Kołcun
Edyta Piekarska
Edyta Stępień
Joanna Franek
Luiza Szymańczak
Magda Polak
Magda Rejniak
Monika Skrzypczak

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
nasze drużyny

Więcej artykułów z dnia :
2006-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved