Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Mistrz i Małgorzata… Glinka

Mistrz i Małgorzata… Glinka

Racing Club de Cannes, w którego barwach gra Małgorzata Glinka, odnosząc drugie finałowe zwycięstwo z Melun La Rochette, wywalczył tytuł mistrza Francji. Czy mecz finałowy, był ostatnim meczem naszej zawodniczki w barwach Cannes?

Po pierwszym spotkaniu, wygranym po tie-breaku w La Rochette, kibice Cannes byli pewni, że w sobotę ich ulubienice sięgną po mistrzowski tytuł. Tak też się stało. Racing nie pozostawił cienia wątpliwości swoim przeciwniczkom, które tylko w trzecim secie nawiązały wyrównaną walkę.

Tytuł mistrzowski pozostał więc w Cannes, Melun La Rochette po ubiegłorocznym brązowym medalu dołożył do kolekcji srebrny medal mistrzostw Francji. W zespole Racingu wszyscy już zastanawiają się, jak będzie wyglądał skład drużyny w przyszłym sezonie. Kilka czołowych zawodniczek dostało atrakcyjne oferty z innych klubów i noszą się z zamiarem odejścia. Wśród nich jest również Małgorzata Glinka, która ma ofertę z rosyjskiej Tulicy. – Oczywiście propozycję otrzymałam i jest ona bardzo poważna. Czy zagram w Rosji? Myślę, że w ciągu dwóch tygodni będę wiedziała – mówiła niedawno zawodniczka.R.C. Cannes – Melun La Rochette 3:0

(25:19, 25:18, 26:24)

stan play-off: 2:0 dla Cannes

Racing Club de Cannes został mistrzem Francji w sezonie 2005/06.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved