Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Vladimir Grbić nie wie czy zagra w kadrze

Vladimir Grbić nie wie czy zagra w kadrze

fot. archiwum

Od Aten minęły dwa lata. Plavi odpadli wtedy w ćwierćfinale i był to ostatni mecz Vladimira Grbića w ekipie Serbii i Czarnogóry. Powrót jednego z najlepszych serbskich zawodników jest jednak niepewny.

Mimo, że jego nazwisko znalazło się na zgłoszonej w FIVB 18-tce Ligi Światowej, to popularny „Tigar”, jak w Serbii nazywa się zawodnika, nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji.

 

W tym momencie nie chcę komentować nic dotyczącego reprezentacji. W tym momencie nic nie wiem. Ani z kim będziemy grać w nadchodzących spotkaniach, ani kto jest trenerem. Czekam jak się to rozwiąże. Wtedy podejmę decyzję. – mówi Grbić . 

Grbić chciał odpocząć, dlatego zrezygnował z kadry, a mimo to wciąż wzbudza największy entuzjazm, jest serbską ikoną siatkówki. Występuje w włoskim klubie Icom Latina. W całej swojej karierze grał już w 11 klubach.

 

Mam kontrakt na jeszcze jeden sezon, nie myślę co będzie potem – mówi. – Nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość. Teraz zakończyliśmy sezon i wracam do kraju. Każdy wolny dzień poświęcę na rozmyślanie o kadrze.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, Mistrzostwa Europy, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-05-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved