Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Serbski rozkład jazdy

Serbski rozkład jazdy

fot. archiwum

Federacja Serbii i Czarnogóry (OSSCG) ogłosiła dzisiaj oficjalnie imprezy, w których wezmą udział wszystkie serbskie reprezentacje podczas zaczynającego się sezonu kadrowego.

Żeńska seniorska reprezentacja Serbii i Czarnogóry w poniedziałek 8 maja rozpocznie przygotowania do turnieju kwalifikacyjnego mistrzostw Europy 2007.

Seniorzy do Ligi Światowej zaczną się przygotowywać od 5. czerwca na pierwszym oficjalnym zgrupowaniu.

 Federacja serbska jest właśnie w trakcie ustalania terminów sparingów obydwu reprezentacji.

 

Seniorki mają w tym roku trzy poważne imprezy. Kwalifikacje do ME 2007, turniej kwalifikacyjny do Grand Prix, który rozegrany zostanie w Warnie, w Bułgarii od 26 września do 1 października, a na końcu „Plave” wystąpią w Japonii podczas mistrzostw świata (31 październik – 16 listopad).

 

Seniorzy natomiast zagrają w kolejnej edycji Ligi Światowej a później również na mistrzostwach świata w Japonii (17 listopada-3 grudnia).

 

Reprezentacje juniorskie czeka nie mniej imprez.

 

Juniorki zagrają w tym roku na mistrzostwach Europy we Francji (26 sierpnia – 3 września) a juniorzy w tej samej imprezie, która rozegrana zostanie w Kazaniu, w Rosji (6-14 września). Juniorki czekają również mistrzostwa Bałkanów w Rumunii (9-12 sierpnia), juniorzy zmierzą się w Macedonii (9-13 sierpnia).

 

Reprezentacja kadetek również zagra podczas mistrzostw Bałkanów w Turcji (20-30 lipca) a kadeci w Grecji (29 sierpnia – 2 września).

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, Mistrzostwa Europy, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-05-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved