Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Joker bez Dariusza Luksa

Joker bez Dariusza Luksa

Jokera Piła wyrównał stan w rywalizacji z Chemikiem Bydgoszcz. Jednak to nie Dariusz Luks poprowadził drużynę do zwycięstwa, bowiem obowiązki pierwszego trenera przejął Mirosław Zawieracz.

Zarządu klubu Joker Piła zdecydował o zmianie trenera w trakcie baraży o udział w PLS w przyszłym sezonie. W związku z tą decyzją Dariusz Luks nie prowadzi już drużyny z Wielkopolski, a jego obowiązki przejął dotychczasowy asystent – Mirosław Zawieracz.

Drugi mecz barażowy z Delektą Chemikiem Bydgoszcz prowadził już Mirosław Zawieracz a drużyna z Piły wygrała 3:0 i wyrównała stan rywalizacji play off (do trzech zwycięstw) na 1-1.Trener Luks wiele zrobił dla tego zespołu i dużo mu zawdzięczamy – powiedział Jerzy Jasiński, prezes pilskiego klubu. – Wiemy, że wiele klubów było bardzo zainteresowanych jego osobą i nasi zawodnicy odczuwali, że tak czy tak, wkrótce ich opuści. Nie jest to jeszcze oficjalna dymisja, jesteśmy umówieni ze szkoleniowcem na rozmowę na początku przyszłego tygodnia. Zespół do końca sezonu będzie prowadził dotychczasowy drugi trener – Mirosław Zawieracz – dodał Jasiński.

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved