Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Warych: Niezły poziom w Pile

Andrzej Warych: Niezły poziom w Pile

Całkiem niezły sportowy poziom zaprezentowały w Pile Joker i BKS Chemik Delecta Bydgoszcz - zespoły walczące o prawo gry w Polskiej Lidze Siatkówki w przyszłym sezonie, uważa kierownik wyszkolenia w Polskim Związku Piłki Siatkowej Andrzej Warych.

Gospodarze pierwsze spotkanie rozpoczęli bardzo dobrze, potem sprawiali wrażenie jakby zaczęło im brakować sił – powiedział Andrzej Warych. – Sportowo oba spotkania wyglądały całkiem dobrze. Można pochwalić naszych młodzych „plażowiczów” Jurkojcia i Kubiaka. Rywale starali się zaskoczyć ich mocnymi piłkami, ale radzili sobie nieźle.

W pierwszym spotkaniu przeciętnie prezentował się Sławomir Gerymski. W drugim były reprezentant Polski zagrał już dobrze.Sprawa awansu do PLS-u jest otwarta – powiedział Andrzej Warych. – Może zadecydować doświadczenie Jokera. Zawodnicy tego zespołu nie mają nadzwyczajnych warunków fizycznych i to może być ich słabsza strona. Od strony techniczno-taktycznej oba zespoły zaprezentowały się podobnie.

Teraz dwa mecze odbędą się w hali „Łuczniczki”. Myślę, że nie musi to być mocny atut Chemika – powiedział Andrzej Warych. – Siatkarze z Jokera grają przecież też na sporej hali.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved