Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Pałac II WSG jedzie do Świdnicy

Pałac II WSG jedzie do Świdnicy

fot. archiwum

W sobotę siatkarki Pałacu II Bydgoszcz zmierzą się na wyjeździe z Polonią Świdnica. Bydgoszczanki zagrają bez Marzeny Wilczyńskiej, która razem z seniorkami Centrostalu wybiera się na mecz do Myślenic.

Pozostałe zawodniczki są gotowe do gry. Zespół jest dobrze przygotowany pod względem fizycznym. Jedyny problem stanowi psychika. Zdarzają się nam momenty bardzo dobrej gry, po czym następują przestoje – mówi Wojciech Lalek , trener Pałacu II WSG. – Dziewczęta muszą uwierzyć, że mogą wygrywać. Ja w nie wierzę. W Świdnicy jest duża szansa na zwycięstwo. Polonia dość słabo gra w przyjęciu i dlatego będziemy ryzykowali zagrywką. Jeśli serwisy z wyskoku nie powiodą się, wrócimy do zagrywki stacjonarnej. Przed wyjazdem chcemy obejrzeć kasety video z meczów Polonii z nami oraz Startem Łódź. To ciekawy materiał do przemyśleń. Moim zdaniem rywalki grają prostą siatkówkę i powinniśmy zdobyć trzy punkty.

 

Przypomnijmy, że Polonia zajmuje 14 miejsce w tabeli. Pałac II WSG jest na 12 pozycji. W pierwszej rundzie w Bydgoszczy lepsze okazały się siatkarki ze Świdnicy, które wygrały 3:2.źródło: gazetapomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved