Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wszyscy półfinaliści prezentują wyrównany poziom

Wszyscy półfinaliści prezentują wyrównany poziom

Już w najbliższy piątek oraz sobotę mistrzowie Polski, bełchatowska Skra podejmie na własnym parkiecie drużynę AZS-u Olsztyn. Jak mówi Krzysztof Ignaczak, bełchatowian czeka ciężka walka o obronę mistrzowskiego tutułu.

Wszyscy półfinaliści prezentują wyrównany poziom. Przecież to olsztynianie w zeszłym roku byli naszym najgroźniejszym przeciwnikiem, a jeszcze się wzmocnili. Jastrzębski Węgiel i AZS Częstochowa pozyskali przed sezonem gwiazdy z zagranicy i podnieśli swój potencjał. Poza tym AZS, który przegrywał z nami, a ten dzisiejszy, to zupełnie inne drużyny – twierdzi Ignaczak.

Bełchatowianie mają więcej czasu na treningi i odpoczynek, gdy skończyła się walka w Lidze Mistrzów. Mogą skuteczniej przygotować się do kolejnych spotkań.Grając co dwa, trzy dni nie ma czasu na treningi. A każdej drużynie przyda się popracować nad blokiem, zagrywką czy też elementami taktycznymi. Mamy czas na nowe zagrania, którymi będziemy chcieli zaskoczyć przeciwników. Dłuższe przerwy między meczami sprawią, że będziemy bardziej głodni gry – twierdzi libero bełchatowian.

Spotkania rozegrane zostaną w piątek o godzinie 18. oraz w sobotę o godzinie 13. Obydwa pokaże na żywo polsat sport.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-03-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved