Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Pavel Chudik: Oni nas zlekceważyli

Pavel Chudik: Oni nas zlekceważyli

– Bełchatowanie są zdecydowanie lepsi, nie ma co ukrywać. W pierwszym meczu oni nas po prostu zlekceważyli. W trakcie gry chcieli oczywiście wrócić do normalności, ale jak się pali, to już o to trudno. Tym bardziej że my radziliśmy sobie naprawdę nieźle. Gdyby było inaczej, nie wygralibyśmy - mówi rozgrywający Gwardii Pavel Chudik.

Słowacki rozgrywający twierdzi, że gdyby w połowie sezonu Gwardii nie zasilił Wojciech Szczurowski to teraz najprawdopodobniej zespół z Wrocławia walczyłby o baraże. – Po jego przyjściu nasza gra się poukładała, na pewno zmieniła na lepsze.

Na pytanie, czy pozostanie w Gwardii na następny sezon Pavel odpowiada: Na razie ten bieżący jeszcze się nie skończył, więc poczekajmy. Będą nowe transfery i wtedy wszystko się okaże. Jak każdy zawodnik Słowak chciałby walczyć o najwyższe cele. – Teraz wyszło tak, że trzeba było bronić się przed spadkiem. Ale się udało i to jest nasz duży sukces. Najważniejsze, żeby zdrówko było. I motywacja. Wtedy tym młodym nie ustąpię jeszcze pola.Reżyser gry wrocławian ma restaurację w Bańskiej Bystrzycy, jednak ciężko jest mu w trakcie sezonu doglądać interesu. – Już dawno w domu nie byłem. Myślałem, że pojadę w niedzielę, ale… wygraliśmy przecież w Bełchatowie. Na szczęście mam wspólnika. W ciągu dnia jest to restauracja, powiedziałbym, na bardzo dobrym poziomie, a wieczorem zmienia się w pub z głośną muzyką. Powierzchni jest sporo. Chłopaki z Jastrzębia byli tam już dwa razy, pojedynczo przyjaciele też mnie odwiedzają, np. Wojtek Serafin. Chłopaki z Gwardii jeszcze mnie nie odwiedzili, ale mają już zaproszenie.

Pavel Chudik
Urodzony: 19.05.1974
Wzrost: 190 cm
Pozycja: rozgrywający
Pseudonim: Grubik
Sympatia: Ola (cheerleaderka na meczach Jastrzębskiego
Węgla)
Kariera klubowa: Matador Puchov, Aon Wiedeń, KS Nysa,
KS Ivett Jastrzębie Borynia, Gwardia Wrocław
Sukcesy: Mistrzostwo Austrii, Puchar Austrii, mistrzostwo
Polski (2004) i brązowy medal z Jastrzębiem, reprezentant
Słowacji

Wypowiedzi zaczerpnięto z rozmowy Wojciecha Koerbera z Pavlem Chudikiem

źródło: Słowo Polskie - Gazeta Wrocławska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-03-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved