Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zwycięska Ola, coraz lepsza gra Kamili

Zwycięska Ola, coraz lepsza gra Kamili

We włoskiej Serie A2, znowu jednym z najjaśniejszych punktów w swojej drużynie była Aleksandra Przybysz. Również Kamila Frątczak zagrała świetnie przeciwko Scavolini Pesaro.

Zespół Aleksandry Przybysz – Rebecchi Rivergaro Piacenza wygrał na własnym parkiecie z Gelati Gelma Seap Aragona 3:0 i dzięki temu zdecydowanie przewodzi w tabeli, mając na swoim koncie 58 punktów.

Nasza reprezentantka zakończyła mecz z dorobkiem 14 „oczek”. W jej zespole dobrze zaprezentowały się także Daria Parenti (12) i Elena Koleva i dzięki temu gospodynie spotkania pokonały swoje rywalki w sposób zdecydowany, pozwalając na wyrównaną walkę jedynie w partii trzeciej.

Rebecchi Rivergaro Piacenza – Gelati Gelma Seap Aragona 3:0 (25:13,25:18,25:20)

We włoskiej serie A1, dobre spotkanie przeciwko drużynie Scavolini Pesaro w barwach Primaidea.Com Tortolě rozegrała polska atakująca, Kamila Frątczak. Chociaż jej zespół przegrał 3:0, Kamila swój występ może zaliczyć do udanych.

Polka zapisała na swoim koncie 15 punktów (w tym jeden blokiem), przy 44 % skuteczności w ataku. Najlepszą siatkarką meczu wybrano jednak Simonę Rinieri, kapitan Scavolini Pesaro a także reprezentantkę Włoch, która w całym spotkaniu zdobyła 12 punktów, popisując się 52 % skutecznością. Jej koleżanka z drużyny, Kinga Maculewicz na boisku pojawiła się w partii drugiej, aby trzeciego seta rozegrać już w pełni od pierwszej minuty i kończąc cały pojedynek z dorobkiem 7 „oczek”.

Scavolini Pesaro – Primaidea.Com Tortolě 3:0

(25:14, 33:31,25:12)