Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pronar Hajnówka – Orzeł Międzyrzecz 3:0

Pronar Hajnówka – Orzeł Międzyrzecz 3:0

Godzinę trwał mecz ligowy Pronaru Hajnówka z ostatnim w tabeli Orłem Międzyrzecz. To zwycięstwo zapewniło hajnowianom minimum ósme miejsce po fazie zasadniczej, w tabeli I ligi.

Od samego początku spotkanie było jednostronne. Świetnie zaczął je Jacek Malczewski. Z pola zagrywki schodził gdy na tablicy widniał wynik 8:0.

Ustawiłem mecz – śmiał się potem rozgrywający Pronaru.W tej partii nie było żadnej walki. W drugiej goście trzymali się przyzwoicie do momentu, gdy z zagrywki nie zaczął strzelać Maciej Wołosz. Z trzech punktów przewagi zrobiło się 23:16. Seta asem serwisowym zakończył Waldemar Świrydowicz. Młody środkowy od początku zastąpił lekko kontuzjowanego Sławomira Gołębskiego.

Ostatnią partię „Orły” zaczęły bojowo. Goście prowadzili 3:0. Ale wszystko szybko wróciło do normy. Po autowym ataku Jakuba Janowiaka było już 5:4 dla Pronaru.

Na tle międzyrzeczan nasi siatkarze prezentowali się jak mistrzowie. Sprytnie atakował Adam Aleksandrowicz, Łukasz Babińczuk popisywał się blokami, a Maciej Wołosz „wbijał” siatkarskie gwoździe w parkiet rywali. Gości dobił serwisem i atakami Grzegorz Szumielewicz.

– Trochę się obawialiśmy tego meczu, bo nie mogliśmy trenować w pełnym składzie –mówi trener Pronaru Jacek Wesołowski. – Najpierw pauzował Maciek Wołosz, a ostatnio Sławek Gołębski. Dalej liczymy się w walce o pierwszą szóstkę, czyli o miejsce jakie założyliśmy sobie przed sezonem.

Miłosz Karbowski/Gazeta Współczesna

Pronar OSiR Hajnówka – Orzeł Międzyrzecz 3:0

(25:12, 25:17, 25:16)

Zobacz również:

Wyniki i tabela I ligi mężczyzn

źródło: moderatorvolley.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved