Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Aleksandra Przybysz pomaga młodzieży z Więcborka

Aleksandra Przybysz pomaga młodzieży z Więcborka

Siatkarskie piłki, medale i puchary - to podarunki dla młodych zawodników z Więcborka od Aleksandry Przybysz, reprezentantki Polski w siatkówce. - Pani Ola pozdrowiła serdecznie wszystkie dzieciaki i obiecała dalszą współpracę - mówi opiekun młodych siatkarzy, Andrzej Sas.

O kłopotach młodych sportowców z Więcborka było wiadomi już od jakiegoś czasu. Po tym, jak władze miasta wycofały deklarowaną wcześniej pomoc finansową, treningi i siatkarska Grand Prix Młodzieży stanęły pod znakiem zapytania.

Z pomocą przyszła jednak Aleksandra Przybysz, przekazując młodym siatkarzom 12 piłek, 2 siatki oraz medale dla wszystkich uczestników Grand Prix i puchary dla najlepszych.Dzięki temu możemy dokończyć rozgrywki – zapewnia Andrzej Sas, opiekun grupy młodzieży. – W młodzież wstąpił nowy duch. Zawodnicy pełną parą pracują nad przygotowaniem ostatniego turnieju. Ja zaś zabieram się do rejestracji nowego klubu i mam nadzieję, że jeszcze przez wiele lat będziemy w Więcborku grać w siatkówkę. Tym bardziej, że pomoc zadeklarowało także kilka firm.

Turniej finałowy Grand Prix Młodzieży odbędzie się 11 marca (sobota, początek o godz. 11:00). Puchary na ostatnie zawody podarował też UKS Gimnazjum Więcbork, a turniej będzie mógł się odbyć dzięki uprzejmości dyrektora gimnazjum Krzysztofa Wrzesińskiego.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2006-03-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved