Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Pożyteczny sprawdzian

Pożyteczny sprawdzian

– To był bardzo poważny i pożyteczny test przed meczem z Iraklisem – mówił trener Skry, Ireneusz Mazur, po sobotnim spotkaniu z PKE Polską Energią Sosnowiec.

Należy przypomnieć, że siatkarze z Bełchatowa w środę rozegrają w Grecji pierwszy mecz, którego stawką będzie awans do czwórki najlepszych drużyny Ligi Mistrzów.

Nie ukrywam, że to w tej chwili najważniejsze zadanie, jakie postawiłem przed swoimi zawodnikami – mówi szkoleniowiec.Pojedynek w Sosnowcu atakujący Skry – Mariusz Wlazły oglądał z ławki rezerwowych, gdyż w piątek nabawił się drobnego urazu.

Gdyby była taka potrzeba, to pewnie trener wpuściłby mnie na parkiet – przyznaje młody zawodnik. – Ostatnio mieliśmy dużo gier i jestem trochę zmęczony, dlatego po rozmowie z trenerem uznaliśmy, że ten mecz oglądnę z boku.

Liczyliśmy, że gospodarze zawieszą nam wysoko poprzeczkę i dobrze się stało, że w drugim secie moi zawodnicy musieli wykrzesać maksimum umiejętności – z zadowoleniem powiedział po meczu trener gości, Ireneusz Mazur.

Powoli przygotowujemy się do walki o utrzymanie – stwierdził, nieco pogodzony z losem, prezes Polskiej Energii Ryszard Grenda. – Chciałbym zatrudnić doświadczonego trenera jako konsultanta, a także po, to by im trochę zamieszać w głowach.

źródło: Dziennik Zachodni, inf. własna, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-02-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved