Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Okres mojej kariery w Poznaniu uważam za zamknięty

Okres mojej kariery w Poznaniu uważam za zamknięty

Po spotkaniu rozegranym pomiędzy Grześkami Kalisz a AZS AWF Poznań doszło do wymiany poglądów między trenerem zawodniczek z Poznania – Romanem Murdzą, a byłą jego podopieczną – Izabelą Żebrowską.

Oto jak zawodniczka odpowiada na zarzut trenera dotyczący tego, iż za wszelką cenę, nawet zdrowia, pragnie się pokazać z jak najlepszej strony przed Igorem Prielożnym, podczas gdy broniąc jeszcze barw AZS AWF Poznań z powodu kontuzji barku trenowała mniej intensywnie.

Szanuję trenera Murdzę jako człowieka, ale dziwię się czasem jego wypowiedziom. Miło mi bardzo, że interesuje się moim zdrowiem i karierą, szkoda tylko, że w momencie, kiedy gram już w innej drużynie. Z kolanami nie mam już żadnych problemów, więc myślę, że trener Murdza powinien zastanowić się, dlaczego bolały mnie, kiedy trenowałam pod jego okiem. Jeśli chodzi o bark to odzywa się tylko wtedy, kiedy jest przeciążony. Jednak, od kiedy jestem w Kaliszu jest on pod ciągłą kontrolą lekarza. W najbliższym czasie przejdę specjalistyczne badania w Poznaniu.W swojej wypowiedzi Izabela Żebrowska wyjaśnia także przyczyny odejścia z Poznania.

W pamięci cały czas mam sytuację z jakiegoś turnieju przed sezonem. W dniu, kiedy nie mogłam rano podnieść kubka z kawą (przez ból stawu barkowego) trener Murdza na czasie w meczu bodajże z Bielskiem krzyczał na mnie, że „nie chce pomóc drużynie”, bo wszystkie piłki, które dostałam na ataku plasowałam. Z pewnością brak odpowiedniej opieki medycznej oraz specyficzne treningi prowadzone przez trenera Murdzę były jedną z przyczyn mojego odejścia z AZS AWF Poznań. Podobnych przykładów mogłabym podać znacznie więcej, tylko, po co wyciągać brudy z przeszłości? Uważam okres mojej kariery w Poznaniu za zamknięty i skupiam się na celach, jakie mam do osiągnięcia z Grześkami.

Tekst został opracowany na podstawie wypowiedzi udzielonych przez Izabelę Żebrowską oraz Romana Murdzę, Marcinowi Skowrońskiemu.

źródło: inf. własna, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-02-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved