Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Luksa straszą Krukiem

Luksa straszą Krukiem

- "Wiem, że jestem zarozumiały, ale ja bym ten mecz z Gwardią wygrał" – powiedział Ryszard Kruk, który ma zastąpić Dariusza Luksa na trenerskim stołku w Jokerze. - "W meczach o utrzymanie się zespół poprowadzi Dariusz Luks" - twierdzi prezes Jokera.

Sobotni mecz ponownie z trybun obserwował Ryszard Kruk, przymierzany do zastąpienia Dariusza Luksa. – Prezesi twierdzą, że do zmiany dojdzie na pewno. Nie wiedzą tylko czy przed meczem z Mostostalem, czy później. Dziś mają dać znać – wyjaśnił nam Kruk. Działacze Jokera zasłaniają się decyzją zarządu, ale ich działanie przypomina amatorszczyznę. Odebrali pewność siebie Luksowi, ale wciąż go tylko straszą. Jeśli ma po nim nastać Kruk, to chyba lepiej, żeby już teraz po swojemu zaczął układać te klocki.

Z tak słabo grającą Gwardią ja bym ten mecz wygrał 3:1. Wrocławianie bazowali tylko na lewym ataku, który należało zatrzymać. Ale za całokształt Gwardii to utrzymanie się należało. Przecież jeszcze we wrześniu miało ich nie być – dodał Kruk.W I rundzie play-off Gwardia zmierzy się ze Skrą Bełchatów, a pilan czekają baraże (do 4 zwycięstw) z Polską Energią. Przegrany spadnie do I ligi, a zwycięzca zmierzy się jeszcze z drugą ekipą niższej klasy. Kto poprowadzi Jokera w play off o utrzymanie się w PLS?

Jak poinformował na łamach prasy prezes Jokera Jerzy Jasińskido końca sezonu zmiany trenera nie będzie. W meczach o utrzymanie się z Polską Energią Sosnowiec zespół poprowadzi Dariusz Luks.

źródło: Słowo Polskie - Gazeta Wrocławska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-02-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved