Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > 8. kolejka PLS Chicago

8. kolejka PLS Chicago

PLS Chicago wielkimi krokami zmierza na półmetek rozgrywek. Na czele tabeli bez zmian, od pierwszej kolejki przewodzą niezwyciężone „Rosyjskie misie”. Grupę zamykają „Animals”.

W 8. kolejce Polonijnej Ligi Siatkówki w Chicago z zaplanowanych pięciu meczów rozegrano tylko cztery. Spotkanie między Zig-Zac a Team OK zostało przełożone na inny termin. W najciekawszym meczu niedzielnego popołudnia spotkali się sąsiedzi z tabeli, drużyny „Galaktycznych” oraz Matrix. Z pojedynku zwycięscy wyszli ci piersi, którzy w trzecim secie zmiażdżyli siatkarzy ze Świata Matrixa 15:7.

Przed szansą na pierwszą wygraną w tym sezonie stanęły „Zwierzaki”, które zmierzyły się Unlimited. Pierwszy set wygrany przez „Bezgranicznych” 25:23 był szczytem możliwości Animalsów w tym spotkaniu, druga odsłona mecz zakończyła się szybką wygrana Unlimited 25:14 i to oni mogli do swojego dorobku dopisać trzy punkty. Trzeciej porażki pod rząd doznały „Sokoły”. Tym razem ich pogromcą okazał się wicelider PLS-u Integra. Od zwycięstwa do zwycięstwa i to w dodatku bez straty seta kroczą Russian Bears. „Miśki” podczas wczorajszego spotkania gładko rozprawili się z ZSZ, wygrywając 25:21, 25:19 a w całym meczu 2:0.