Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Sisley Treviso – Lube Macerata, mecz kolejki we Włoszech

Sisley Treviso – Lube Macerata, mecz kolejki we Włoszech

Wielkie spotkanie czeka jutro wszystkich kibiców siatkarskich we Włoszech. Lider tabeli, Sisley Treviso zmierzy się podczas 20. kolejki serie A z wiceliderem, Lube Banca Macerata. Pierwsze spotkanie wygrali zawodnicy z Treviso 3:1.

Włoska Macerata, w której występują tak znani zawodnicy jak Ivan Miljković, Andrija Gerić, Giacomo Sintini staną naprzeciwko mistrzów Włoch, w składzie, których gra wielu reprezentantów tego kraju, jak choćby Alberto Cisolla, Alessandro Fei czy Valerio Vermiglio.

Pierwsze spotkanie wygrał Sisley 3:1. Jednak nie przesądza to o wyniku spotkania rewanżowego. Sisley przegrał już spotkania z Veroną czy Modeną. Różnica w tabeli pomiędzy tymi zespołami to 4 punkty, gdy zawodnicy trenera de Giorgi pokonają Sisley, będą mieli już tylko jeden punkt mniej. Gdyby jednak zwyciężyli zawodnicy z Treviso ich przewaga wzrośnie do siedmiu punktów.Treviso ma przewagę w ilości zwycięstw odniesionych nad Macerata i to znaczną. 22 razy w pojedynkach tych zespołów triumfował Sisley, 13 razy Macerata.

Spotkanie rozegrane zostanie w niedziele o godzinie 20:30

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved