Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Przed meczem Orion Sulechów – Pomet Razem Wołów

Przed meczem Orion Sulechów – Pomet Razem Wołów

Być może już w najbliższą sobotę, II-ligowy byt zapewnią sobie siatkarze Oriona Sulechów. Pierwsze dwa mecze sulechowianie rozegrali w Wołowie, z wyżej notowanym po rundzie zasadniczej Pometem-Razem. Po dwóch wygranych, po 3:1, orionowcy prowadzą w play-off 2-0.

Do pełni szczęścia brakuje jednego zwycięstwa. Czy w sobotę, w hali przy Piaskowej sulechowianie rozstrzygną spotkanie na swoją korzyść?

Siatkarze z Wołowa na pewno nie przyjadą do Sulechowa w roli „kelnerów”. Liczą na wyrównanie poniesionych przed tygodniem strat i ewentualnej szansy szukać będą w piątym spotkaniu w Wołowie. Zapowiadają się więc nie lada emocje. Siatkarze Oriona w ostatnich czterech spotkaniach nie ponieśli porażki, w tym trzykrotnie zwyciężając zespół TKKF-u.Sulechowscy kibice wierzą, że po sobotnim meczu będzie wszystko jasne. Umiarkowanym optymistą jest grający II trener Oriona – Marcin Bilon, który wspomina barażowe spotkania w Świnoujściu.

Po dwóch spotkaniach prowadziliśmy z Maratonem w takim samym stosunku. Trzecie spotkanie we własnej hali przegraliśmy, natomiast w niedzielę zrobiło się bardzo nerwowo. Grająca na fali drużyna ze Świnoujścia „powiesiła” nam wysoko poprzeczkę zmuszając do maksymalnego wysiłku. Zrobimy wszystko, by sytuacja się nie powtórzyła.

W przypadku jednego zwycięstwa , w następnym meczu Orion spotka się ze zwycięzcą potyczki Ikar Legnica – Chrobry Głogów. Po dwóch grach prowadzi Ikar, który o trzecie zwycięstwo będzie walczył w najbliższy weekend w Legnicy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-02-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved