Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Rebecchi Rivergaro i Ola Przybysz deklasują rywalki

Rebecchi Rivergaro i Ola Przybysz deklasują rywalki

Rebecchi Rivergaro, którego barw broni Ola Przybysz, odniósł 16. zwycięstwo w rozgrywkach włoskiej Serie A2. Drużyna Leonardo Barbieriego pokonała 3:1 na wyjeździe Magic Pack Esperia Cremona, w meczu 3. kolejki rundy rewanżowej.

Ola Przybysz zakończyła mecz z dorobkiem 11 punktów (10 w ataku i 1 blokiem). W przyjęciu zagrywki, kapitan naszych „Złotek”, zanotowała 64-procentową skuteczność.

Dwa pierwsze sety przebiegały zdecydowanie pod nasze dyktando. Dzięki bardzo dobrej grze Eleny Kolewej i Laury Nicolini, objęłyśmy prowadzenie w meczu 2:0. Trzeci set to zdecydowanie lepsza gra rywalek. Cały czas trwała walka punkt za punkt. Zespół z Cremony uwierzył w swoje możliwości i głównie za sprawą dobrej gry Giulii Decordi i Valentiny Rani, wygrał trzeciego seta do 23. Jednak to wszystko, na co było stać zespół Cremony w tym dniu. Czwarty set to powtórka dwóch pierwszych. Na pierwszy czas techniczny schodziłyśmy z przewagą trzech punktów, którą tylko powiększałyśmy (16:11, 23:13) wygrywając czwartą odsłonę do 18 i cały mecz 3:1 – relacjonowała przebieg meczu Ola Przybysz.