Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Rafał Prus odchodzi do Energi Trefla Gdańsk

Rafał Prus odchodzi do Energi Trefla Gdańsk

fot. archiwum

Rafał Prus odchodzi z ekipy Wózków BT AZS Politechnika Warszawska. Po ponad trzech latach spędzonych w Warszawie, Prus będzie teraz pierwszym trenerem II-ligowej Energi Trefla. To nie jedyna zmiana w drużynie.

Z łezką w oku żegnam się ze stolicą– powiedział Rafał Prus. – Dziękuję wszystkim, z którymi współpracowałem i od których mogłem się dużo nauczyć. Szczególnie chciałbym podziękować trenerom Lechowi Zagumnemu i Krzysztofowi Felczakowi.

 

Rafał Prus obejmie stanowisko pierwszego trenera II-ligowej Energi Trefla Gdańsk. – Jest tutaj perspektywa budowy silnego zespołu z planami awansu do Polskiej Ligi Siatkówki – powiedział Rafał Prus. – Pochodzę ze Starogardu Gdańskiego i nigdy nie ukrywałem, że chciałbym pracować blisko domu i rodziny. 


 

Rafał Prus, 30-letni szkoleniowiec, w AZS-ie Politechnika Warszawska był drugim trenerem. Jest wychowankiem… dotychczasowego pierwszego trenera gdańskiej drużyny, Antoniego Perzyny, który zostanie teraz jego asystentem. Wcześniej Prus pomagał gdańskiej drużynie w zatrudnieniu Macieja Kosmola, Piotra Szymanowskiego i Artura Maroszka, którzy znacząco wzmocnili Energę Trefl.

 

To nie koniec zmian w drużynie, z którą pożegna się jeszcze dwóch siatkarzy. To efekt sobotniej imprezy, suto zakrapianej alkoholem, jaką urządzili sobie gdańszczanie po wygraniu turnieju w Warce. – Zdecydowaliśmy o niezatrudnianiu Bartłomieja Mejki i Radosława Pacyńskiego. Pierwszy niepoważnie podchodzi do obowiązków siatkarza, a drugi jest jednym z tych, którzy wiedli prym podczas sobotniej imprezy – wyjaśnia prezes Energi Trefl, Kazimierz Wierzbicki.

 

Przypomnijmy, że już wcześniej, w związku z tą samą „imprezą” po turnieju w Warce, zwolniony został prezes męskiej sekcji siatkówki, Adam Galiński.

źródło: gazeta.pl, pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved