Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Kandydaci do I ligi wyszlifują formę w towarzyskim turnieju

Kandydaci do I ligi wyszlifują formę w towarzyskim turnieju

Rozgrywany w dniach 4-5 lutego Turniej o Puchar prezesa WTS Warka, to szansa doszlifowania formy, przez zespoły walczące w play-off o awans do I ligi. Wystąpią WTS Warka, Net Ostrołęka, Czarni Rząśnia i Energa-Trefl Gdańsk.

Wygraną z Wilgą Garwolin 3:1 zakończyli fazę zasadniczą siatkarze II-ligowego WTS-u Warka. Zajęli 2. miejsce w 3. grupie II ligi i w play-off zagrają ponownie z Wilgą Garwolin (3. miejsce w tabeli). Siatkarze z Warki mają ten luksus, że w granych do trzech zwycięstw play-off, będą gospodarzami dwóch pierwszych meczów.

Net Ostrołęka, także w 3. grupie II ligi, pokonał w ostatniej ligowej kolejce Gwardię Szczytno. Zajął ostatecznie 4. miejsce w tabeli i play-off zacznie dwoma meczami na parkiecie zwycięzcy rozgrywek w tej grupie – SPS-u Zduńska Wola.Energa-Trefl (w sezonie występowała pod nazwą Energa Gedania Gdańsk) niespodziewanie przegrała ostatni ligowy mecz z Chrobrym Głogów 2:3. To zepchnęło gdańszczan na 4. miejsce w 1. grupie II ligi. W play-off przyjdzie więc gdańszczanom zacząć rywalizację z silnym liderem 1. grupy – Inotelem Poznań, od dwóch wyjazdowych meczów w grodzie Przemysława.

Czarni Rząśnia ostatnią potyczkę ligową z Rośkiem Syców, przegrali także 2:3. Siatkarze z Rząśni mogą mówić o dużym szczęściu – tylko lepszą różnicą setów zajęli w 2. grupie II ligi czwarte miejsce, przed Delic-Polem Częstochowa. Teraz, na starcie play-off, czekają ich dwa wyjazdowe mecze ze zwyciężcą 2. grupy – Juwenturem Wałbrzych.

Turniej w Warce, to dla startujących w nim drużyn istotny etap przygotowań do fazy play-off. Wszystkie mecze będą rozgrywane w hali OKSiW. Wstęp na zawody wolny jest.

PROGRAM TURNIEJU

sobota, 04.02.2006:
godz. 10:30   WTS Warka - Energa-Trefl Gdańsk
godz. 13:00   Net Ostrołęka - Czarni Rząśnia
godz. 17:15   WTS Warka - Czarni Rząśnia
godz. 19:30   Energa-Trefl Gdańsk - Net Osrołęka

niedziela, 05.02.2006:
godz. 10:30   Czarni Rząśnia - Energa-Trefl Gdańsk
godz. 12:45   Net Ostrołęka - WTS Warka

źródło: inf. własna, wts.warka.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-02-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved