Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Jeszcze będę grał naprawdę dobrze

Jeszcze będę grał naprawdę dobrze

Kapitan reprezentacji Polski, Piotr Gruszka boryka się ostatnimi czasy z problemami nie tyle natury sportowej, co również osobistej. Człowiek, bez którego jeszcze do niedawna nikt nie wyobrażał sobie reprezentacji, otwarcie mówi, że będzie o miejsce w kadrze Lozano walczył.

Kryzys zaczął się kilka miesięcy temu. Trudno jednoznacznie powiedzieć, dlaczego. Ale nie chodzi tu tylko o względy sportowe. – mówi Piotr Gruszka. – Bardzo zawiodłem się na bliskiej mi osobie. To mnie wytrąciło z równowagi, miałem mętlik w głowie. Nie chcę do tego wracać.

Już niedaługo ogłoszona zostanie szeroka kadra na 2006 rok. Czy znajdzie się w niej miejsce dla kapitana biało-czerwonych??Jest dużo świetnych, młodych zawodników, ale ja chcę walczyć o miejsce w kadrze. Moją największą siłą jest to, że wierzę w siebie. I udowodnię tym, którzy już mnie skreślają, że jeszcze będę grał naprawdę dobrze. – zapewnia Piotr Gruszka. – Tak to już w Polsce jest, że jak przyjdzie obniżka formy, to zaczyna się wyzywanie, mieszanie z błotem. Bardzo łatwo zapomina się o tym, co człowiek już osiągnął. – dodaje nieco smutny.

Wypowiedzi Piotra Gruszki zebrali Szymon Rojek,Tomasz Bielecki

źródło: inf. własna, Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved