Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Kibice protestowali w Jastrzębiu i Kędzierzynie

Kibice protestowali w Jastrzębiu i Kędzierzynie

fot. archiwum

W Jastrzębiu kibice wciąż nie mogą wybaczyć włodarzom klubu zwolnienia Igora Prielożnego, czemu dali wyraz w pierwszym secie sobotniego spotkania. Protestowali też kibice Mostostalu, gdzie zmieniła się władza i klimat, dotąd przyjazny dla siatkówki.

W pierwszym secie meczu Jastrzębskiego Węgla z Polską Energią Sosnowiec, kibice zastosowali niemy protest. Zaprzestali jakiegokolwiek dopingu jastrzębian, nie zgadzając się z wcześniejszym zwolnieniem trenera Igora Prielożnego .

 

Protest kibiców nie powinien się zdarzyć – powiedział Daniel Piliński . – Zresztą bardziej chodziło o naszą wpadkę w Rzeszowie, a nie Prielożnego. Myślę, że po sobotnim meczu kibice nam wybaczyli. 

Z kolei inną formę protestu wybrali kibice w Kędzierzynie, ale i powód był inny. "Cała Polska z Was się śmieje, Rada Miasta to złodzieje" – śpiewał Klub Kibica Mostostalu w przerwach między setami. Chodzi o 300 tys. złotych z puli przeznaczonej na promocję miasta, których radni nie przyznali Mostostalowi.

 

Nie było za to protestów w Olsztynie i Kaliszu. Trener Waldemar Wspaniały cieszy się ogromnym kredytem zaufania zarówno wśród zawodników i kibiców, jak i działaczy olsztyńskiego klubu. Również Igor Prielożny spotkał się z pozytywną reakcją kibiców mistrzyń Polski. Słowak został powitany gorącymi oklaskami. Podczas spotkania był skupiony, opanowany, ale przy efektownych zagraniach swoich nowych podopiecznych żywiołowo klaskał w dłonie.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-01-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved