Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Skromne zwycięstwo siatkarek Pronaru Białystok

Skromne zwycięstwo siatkarek Pronaru Białystok

Pronar Zeto Białystok niespodziewanie zdobył tylko dwa punkty w meczu z ostatnim zespołem w tabeli, AZS-em UW Warszawa. Była to dziesiąta wygrana z rzędu i ich pierwsze miejsce przed play-off o awans jest niemal pewne.

Jednak gra w dwóch ostatnich spotkaniach nie nastraja optymistycznie. Przed tygodniem białostoczanki po bardzo słabym występie szczęśliwie pokonały 3:1 zespół Politechniki Radom. W sobotę zaś z najsłabszym zespołem w lidze wygrały tylko 3:2.

Próbowaliśmy zmian w ustawieniu pod kątem play off – tłumaczy Czesław Tobolski, trener Pronaru. – Jesteśmy spokojni o miejsce w tabeli, dlatego możemy poeksperymentować. Kiedy mielibyśmy to robić, jak nie z takim przeciwnikiem?Lider rozgrywek w Warszawie zagrał bez libero. Występująca zwykle na tej pozycji Karolina Mróz próbowała zastąpić na przyjęciu Joannę Szeszko, która zagrała jako środkowa. Zmiany nie wypadły najlepiej. O wszystkim decydował tie-break, w którym na szczęście białostoczanki wygrały bez większych kłopotów.

Gdybyśmy wygrali pierwszego seta, byłoby 3:0 – twierdzi szkoleniowiec Pronaru. – Ale i tak nie ma tragedii, musimy tylko to przeanalizować.

AZS UW Warszawa – Pronar Zeto Białystok 2:3 (26:24, 23:25, 13:25, 25:23, 10:15)

Zobacz również:

Wyniki 12. kolejki oraz tabela gr. 3 II ligi kobiet

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-01-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved