Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Cienka nitka nadziei Grześków Kalisz

Cienka nitka nadziei Grześków Kalisz

Dzisiaj o godzinie 18:00, w Zagrzebiu, zawodniczki Grześków Kalisz rozegrają swój przedostatni mecz w grupie B Ligi Mistrzyń. Przeciwniczkami kaliszanek będą siatkarki Mladosti Zagrzeb.

Będzie to mecz czwartych w tabeli Grześków z najsłabszą ekipą tej grupy, która zdołała w ośmiu dotychczasowych meczach wygrać jedynie seta. Faworytem dzisiejszego meczu, mimo wcześniejszych niepowodzeń w tegorocznej edycji rozgrywek o Puchar Europy, są bez wątpienia siatkarki z Kalisza.

Sytuacja kaliszanek jest jednak więcej niż trudna. Nie wystarczy, aby same zmobilizowały się do heroicznej walki i wygrały dwa ostatnie mecze grupowe (oprócz Mladosti, także w przyszły wtorek muszą pokonać drużynę Doroty Świeniewicz – Pallavolo Sirio Perugia). Te ewentualne dwa zwycięstwa będą dopiero połową sukcesu. Dodatkowo główny rywal Grześków do awansu – Vakifbank Günes Stambuł, musi przegrać swoje dwa ostatnie mecze – dzisiaj wyjazdowy z Tenerife Marichal i we wtorek u siebie z Azerrail Baku.Czy awans Grześków jest jeszcze realny?

Początek dzisiejszego spotkania Mladosti z Grześkami, godzinia 18:00 w Belgradzie.

Zobacz również:

Liga Mistrzyń – grupa B, tabela i wyniki

źródło: calisiassk.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2006-01-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved