Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pronar Hajnówka – siła w zespole

Pronar Hajnówka – siła w zespole

Złe chwile siatkarze Pronaru Hajnówka zdają się mieć za sobą. Rozegrali kolejne dobre spotkanie, wygrywając na wyjeździe z silnymi rezerwami Skry Bełchatów. Do 4. miejsca gwarantującego udział w play off o awans do ekstraklasy brakuje im tylko trzech punktów.

A przypomnijmy, że zespół przeżywał najtrudniejszy moment w swojej 3,5 letniej historii. Brakowało pieniędzy i wyników, a najgorsze ze wszystkiego były kontuzje. „Drużyna kolesi”, bo złośliwi tak czasem nazywają Pronar, solidarnie przeszła przez męki. Nikt nie strajkował ze względu na brak wypłat, a na przykład Grzegorz Szumielewicz, wychodził na boisko mimo kontuzji.

Także właśnie zespołowa gra, gdy wszyscy podczas meczu prezentują się solidnie, dała ostatnie zwycięstwa. – W Bełchatowie nie było straconych piłek – mówi trener Jacek Wesołowski.Bardzo mądrze grę gości prowadził Jacek Malczewski: – Kiedy Krzysiek Hajbowicz tak dobrze kończy ataki, od razu mi się lepiej wystawia. Gdy innym nie szło, rozgrywałem do niego, a on był bezbłędny – mówi hajnowski rozgrywający. – Poza tym mieliśmy dobry odbiór. Może nie mój wymarzony, ale dobry. Myślę, że idą dla nas lepsze czasy.

Od stycznia do klubu zaczynają trafiać pieniądze z miasta. Za miesiąc do zdrowia wróci Szumielewicz, formę odnalazł libero Kamil Łyczko.

Jakby powiedział Jurek Owsiak: „Oj, będzie się działo”!

autor: Miłosz Karbowski

źródło: Gazeta Współczesna, moderatorvolley.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-01-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved