Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Wadim Chamuckich chce grać w mistrzostwach świata

Wadim Chamuckich chce grać w mistrzostwach świata

Jeden z najlepszych rozgrywających na świecie, Wadim Chamuckich, po raz ostatni w reprezentacji Rosji zagrał w czasie ateńskiej Olimpiady, w 2004 roku. W rozegranym ostatnio finałowym turnieju Pucharu Rosji został uznany najlepszym rozgrywającym.

Zawodnicy Lokomotiwu Biełgorod otrzymali cztery z pięciu indywidualnych nagród.

Z reprezentacji nigdy nie odchodziłem – powiedział Wadim Chamuckich. – Po prostu ostatnio mnie do niej nie zapraszano. Od razu dodam, że nie zamierzam komentować decyzji trenera Zorana Gajica.Wadim Chamuckich podkreślił, że „chce zagrać w mistrzostwach świata w Japonii w listopadzie tego roku.” Gdyby otrzymał powołanie, to najprawdopodobniej w drugiej fazie czempionatu spotkałby się z Polską. – Gra w reprezentacji, niezależnie jak to banalnie zabrzmi, jest największym zaszczytem – powiedział Chamuckich. – Jeżeli tylko trener Gajić powoła mnie, to chętnie stawię się do kadry.

Jak się okazało w finałowym turnieju Pucharu Rosji Wadim Chamickich wybił palec wskazujący. – Myślę, że w meczu przeciwko Skrze będę już w pełni sił – powiedział Wadim Chamuckich.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2006-01-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved