Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Obniżą Złotkom kontrakty

Obniżą Złotkom kontrakty

- Jako trener tej drużyny nie mam nic do powiedzenia - wściekał się Bogdan Serwiński. - Ale jako prezes mogę. Te dziewczyny mają tu cholernie wysokie kontrakty (ok. 200 tys. złotych za sezon), a odpieprzają zwykłą fuchę.

Tak wściekłego trenera Muszyny miejscowi kibice jeszcze nie widzieli. Widząc nieporadność swoich podopiecznych, klął jak szewc.

Jedynie Aśka Mirek gra na poziomie. Pozostałe… Lepiej grają zmienniczki. Wciąż słyszę o zmęczeniu sezonem reprezentacyjnym. A co mnie to obchodzi?!!! Czy pierwszego któraś z nich powie, że chce 50 procent wypłaty, bo gra słabiej? Nie! Leżymy na łopatkach. Może w głowie była im dziś Warszawa i Bal Mistrzów Sportu? – mówił po meczu Bogdan Serwiński.Czy na zawodniczki posypią się kary? Serwiński mówi, że do tej pory nie stosowano takiej metody. Ale teraz jest to możliwe. Być może nawet kontrakty zostaną obniżone. On, jako trener, chce się podać do dymisji.

Mam nadzieję, że sponsorzy to zaakceptują, bo ja do tych dziewczyn już nie mogę dotrzeć – mówi.

Po takim meczu zawsze jestem chora trzy dni, a jak przeczytam prasę w poniedziałek, to będę chorowała dwa dni dłużej – mówiła Joanna Mirek. – Już wiem, co będzie pisane. Że fryzury, paznokcie, że w głowie miałyśmy bal. A ja na parkiecie zawsze zostawiam maksimum zdrowia. Teraz też tak było. Na dodatek wciąż mam uraz kolana.

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-01-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved