Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcel Gromadowski: Nie jestem w szczytowej formie

Marcel Gromadowski: Nie jestem w szczytowej formie

fot. archiwum

Meczem warszawskiej Politechniki i Mostostalu Kędzierzyn-Koźle zainaugurowano rundę wiosenną Polskiej Ligi Siatkówki. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Marcela Gromadowskiego atakującego Mostostalu.

Lepsi okazali się zawodnicy z Kędzierzyna, pokonując stołeczny zespół 3:2.

Marcel Gromadowski przez wielu fachowców przymierzany jest do pierwszej reprezentacji, prowadzonej przez Raula Lozano . Zawodnik ma talent i doskonałe warunki fizyczne, brakuje mu jeszcze ogrania i doświadczenia. Jednak bardzo dobra dyspozycja w sezonie ligowym zwiększa jego szansę na grę w drużynie narodowej.

 Po spotkaniu Marcel krótko podsumował występ swój i kolegów.

 

Pierwszy i drugi set bardzo słabe w naszym wykonaniu. Popełnialiśmy wiele błędów, nie graliśmy swojej siatkówki. Mojego występu w tych fragmentach meczu wolałbym nie komentować .

Potem było już znacznie lepiej, złapaliśmy swój rytm, rzadziej się myliliśmy. W efekcie dwa bardzo zacięte sety. Drużyna z Warszawy postawiła nam bardzo duży opór, ale w końcówce to my wyszliśmy obronną ręką. Nie można powiedzieć, że byliśmy lepsi, bo tie-break to loteria – zwycięża ten komu bardziej sprzyja szczęście .

 

Nie grało mi się najlepiej, nie jestem w jakiejś szczytowej formie. Cieszę się, że jednak zostałem doceniony i wybrano mnie najlepszym zawodnikiem spotkania. Żałuję tylko tego, że nie udało nam się wygrać za trzy punkty. Bo do stolicy przyjechaliśmy z takim właśnie nastawieniem.

 

Marcel, zapytany o plany na dalszą część sezonu i grę w reprezentacji, uśmiechnął się tajemniczo. Obecnie skupiam się tylko na jak najlepszej grze w klubie. Chcemy grać dobrze, skutecznie, a co za tym idzie wygrywać. Do sezonu reprezentacyjnego jeszcze daleko, więc na razie o nim nie myślę.

 

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-01-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved